cS.V@ND@M.rO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cS.V@ND@M.rO

cS.V@ND@M.rO ip serverului 89.44.149.60:27015
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
cS.V@ND@M.rO
Download Cs 1.6 FpS
Download cs 1.6 FpS
Download zonE
http://triton.imageshack.us/Himg48/scaled.php?server=48&filename=downcd5.gif&xsize=578&ysize=480
  • Skinuri cs 1.6
  • FilmE
  • JokuRi
  • Configuri
  • PluginuRi
  • Programe
  • Harti
  • Addonsuri
  • >>Parteneri<<
    Games-zone.co.nr SeicaCs.idle.ro
    OrA ActuaLa
    Ultimele subiecte
    » Pixel hack cs nedetectabil
    Cerere RAnk (de ultima ora) Icon_minitimeMar Aug 07, 2012 10:41 am Scris de lam

    » FreeCS Romania Group
    Cerere RAnk (de ultima ora) Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 11:15 pm Scris de FreeCS Romania

    » FreeCS Romania Group
    Cerere RAnk (de ultima ora) Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 11:14 pm Scris de FreeCS Romania

    » FreeCS Romania Group
    Cerere RAnk (de ultima ora) Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 11:13 pm Scris de FreeCS Romania

    » FreeCS Romania Group
    Cerere RAnk (de ultima ora) Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 11:13 pm Scris de FreeCS Romania

    » Cerere RAnk (de ultima ora)
    Cerere RAnk (de ultima ora) Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 9:06 pm Scris de Danut11

    » CS.PKK.RO
    Cerere RAnk (de ultima ora) Icon_minitimeJoi Dec 09, 2010 9:03 am Scris de NeGroi

    » Cautam membri Clan
    Cerere RAnk (de ultima ora) Icon_minitimeJoi Aug 19, 2010 4:51 am Scris de WaKeR.

    » GTA SAN ANDREAS
    Cerere RAnk (de ultima ora) Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 4:52 pm Scris de mitza

    Căutare
     
     

    Rezultate pe:
     
    Rechercher Cautare avansata
    DownLoad SteaM
    Get Steam Now
    Top postatori
    kEnZiE
    Cerere RAnk (de ultima ora) Vote_lcap2Cerere RAnk (de ultima ora) Voting_barCerere RAnk (de ultima ora) Vote_rcap 
    V@ND@M
    Cerere RAnk (de ultima ora) Vote_lcap2Cerere RAnk (de ultima ora) Voting_barCerere RAnk (de ultima ora) Vote_rcap 
    sunt rau
    Cerere RAnk (de ultima ora) Vote_lcap2Cerere RAnk (de ultima ora) Voting_barCerere RAnk (de ultima ora) Vote_rcap 
    ghost killer
    Cerere RAnk (de ultima ora) Vote_lcap2Cerere RAnk (de ultima ora) Voting_barCerere RAnk (de ultima ora) Vote_rcap 
    ApOOLLo
    Cerere RAnk (de ultima ora) Vote_lcap2Cerere RAnk (de ultima ora) Voting_barCerere RAnk (de ultima ora) Vote_rcap 
    Rstrykt
    Cerere RAnk (de ultima ora) Vote_lcap2Cerere RAnk (de ultima ora) Voting_barCerere RAnk (de ultima ora) Vote_rcap 
    KILLER
    Cerere RAnk (de ultima ora) Vote_lcap2Cerere RAnk (de ultima ora) Voting_barCerere RAnk (de ultima ora) Vote_rcap 
    @L3X K1
    Cerere RAnk (de ultima ora) Vote_lcap2Cerere RAnk (de ultima ora) Voting_barCerere RAnk (de ultima ora) Vote_rcap 
    snAke
    Cerere RAnk (de ultima ora) Vote_lcap2Cerere RAnk (de ultima ora) Voting_barCerere RAnk (de ultima ora) Vote_rcap 
    prinnnce
    Cerere RAnk (de ultima ora) Vote_lcap2Cerere RAnk (de ultima ora) Voting_barCerere RAnk (de ultima ora) Vote_rcap 
    U’r IP
    IPul tau este :

     

     Cerere RAnk (de ultima ora)

    In jos 
    AutorMesaj
    Danut11
    Spamer
    Spamer
    Danut11


    Numarul mesajelor : 1
    Varsta : 29

    Cerere RAnk (de ultima ora) Empty
    MesajSubiect: Cerere RAnk (de ultima ora)   Cerere RAnk (de ultima ora) Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 9:06 pm

    CERERE RANK (IMPORTANT)
    Nick-ul tau: Danut11
    Prenume: Danut Stefanescu
    Varsta: 15
    Locatia: sibiu
    Ce functie vrei: Moderator Global
    De ce vrei aceasta functie: sa ajut comunitatea am niste ideii foarte bune..
    Detii vreo functie anume pe unul din serverele GamesIasi?: Da
    Ce vei face cu aceasta functie?: O descriere de minim 20 de cuvinte. am par saten ochi albastri si 1.75 inaltime
    Posturi pe forum: am putine dar o sa am multe va zic...
    Activitate pe forum: in fiecare zi de la 3 pana la 11 sau 12 seara.
    Alte precizari?: da As vrea sa zic sa nu ma judecati dupa ce vedeti aici in cerere eu am forumuri multe si am vrut sa va ajut cu niste idei foarte bune ... vreau sa va fac forumul mai beton...

    NU VA ZIC EU CE SA FACETI DAR GANDITZIVA BINE..
    Sus In jos
     
    Cerere RAnk (de ultima ora)
    Sus 
    Pagina 1 din 1
     Subiecte similare
    -
    » cum dau restart la rank?
    » Rank Sistem!
    » Cerere
    » cerere
    » cerere admin

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    cS.V@ND@M.rO :: Probleme legate de server si counter strike-
    Mergi direct la: